Saint-Gobain PAM

Česky

PAM ACADEMY program

Vzdělávací program PAM ACADEMY 

Společnost SAINT-GOBAIN PAM CZ Vám již několik let úspěšně nabízí svůj vzdělávací program PAM ACADEMY. V rámci něj pořádáme odborné semináře, přednášky a webináře. Cílem programu je zvýšit povědomí o tvárné litině, jejích vlastnostech, představit řešení, která společnost SAINT-GOBAIN PAM nabízí pro vodovodní a kanalizační sítě, stejně tak i pro průmyslové oblasti a jiné aplikace. 

 

Galerie obrázků

PAM ACADEMY STUDENT

Pro letošní rok jsme si v rámci našeho vzdělávacího programu PAM ACADEMY připravili novinku - program PAM ACADEMY STUDENT určený pro studenty vysokých škol se zaměřením na vodní hospodářství a podobné obory.
Česky

Voda pro všechny - ušlechtilý cíl, který nás pohání kupředu nejen dnes u příležitosti Světového dne vody

22. březen je Světovým dnem vody. Každý rok si v tento den všichni zaměstnanci společností SAINT-GOBAIN PAM připomínají nejen poslání své společnosti, ale i veškerou přidanou hodnotu plynoucí z jejich každodenní práce a která směřuje k jedinému cíli - zajistit přístup k vodě pro všechny. Tento ušlechtilý cíl nás neustále pohání kupředu, jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak ve vývoji inovativních a udržitelných řešení.
Česky

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Saint-Gobain PAM