Saint-Gobain PAM

Česky

Slavíme 30 let na trhu

2. září 1992 vstoupila naše společnost na český a slovenský trh, pod svým tehdejším názvem COMETA. Za oněch 30 let jsme se postupně vypracovali v největšího distributora tvárné litiny na trhu a společně jsme postavili stovky kilometrů potrubí. Značka PAM je vnímána Vámi zákazníky jako symbol kvality, inovací a bezpečnosti, jež se odráží ve všech produktech a řešeních, které Vám nabízíme. Děkujeme za důvěru a již nyní se těšíme, kolik dalších společných kilometrů opět postavíme. 

Česky

SAINT-GOBAIN PAM SK

Vítame Vás na aktualizovaných webových stránkach našej spoločnosti!

SLAVÍME 30 LET NA TRHU

Společnost SAINT-GOBAIN PAM CZ letos slaví 30leté působení na českém a slovenském trhu. Třicetileté působení jakékoliv společnosti na trhu dnes není nic výjimečného. Daleko důležitější je, jakým vývojem daná společnost prošla za dobu svého působení a jakými inovacemi prošly výrobky a technologie, jež nabízí. A pokud se taková společnost může pochlubit také tím, že svojí činností přispěla ke zlepšení kvality života obyvatel České republiky, pak je to důvod si onu třicetiletou historii společně připomenout. 

PAM ACADEMY program

Vzdělávací program PAM ACADEMY 

Společnost SAINT-GOBAIN PAM CZ Vám již několik let úspěšně nabízí svůj vzdělávací program PAM ACADEMY. V rámci něj pořádáme odborné semináře, přednášky a webináře. Cílem programu je zvýšit povědomí o tvárné litině, jejích vlastnostech, představit řešení, která společnost SAINT-GOBAIN PAM nabízí pro vodovodní a kanalizační sítě, stejně tak i pro průmyslové oblasti a jiné aplikace. 

 

Galerie obrázků

PAM ACADEMY STUDENT

Pro letošní rok jsme si v rámci našeho vzdělávacího programu PAM ACADEMY připravili novinku - program PAM ACADEMY STUDENT určený pro studenty středních a vysokých škol se zaměřením na vodní hospodářství a podobné obory.
Česky

Voda pro všechny - ušlechtilý cíl, který nás pohání kupředu nejen dnes u příležitosti Světového dne vody

22. březen je Světovým dnem vody. Každý rok si v tento den všichni zaměstnanci společností SAINT-GOBAIN PAM připomínají nejen poslání své společnosti, ale i veškerou přidanou hodnotu plynoucí z jejich každodenní práce a která směřuje k jedinému cíli - zajistit přístup k vodě pro všechny. Tento ušlechtilý cíl nás neustále pohání kupředu, jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak ve vývoji inovativních a udržitelných řešení.
Česky

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Saint-Gobain PAM