Poklopy a mříže

Česky

Prezentace poklopů a mříží přímo u Vás!

Chcete se blíže seznámit a osobně prohlédnout naše nejprodávanější poklopy a mříže? Žádný problém. Nově nabízíme službu osobní prezentace tohoto sortimentu přímo v sídle Vaší společnosti. Náš produktový manažer Vám produkt detailně představí, prakticky ukáže i manipulaci s nimi a pomůže Vám zvolit si z naší bohaté nabídky produkt odpovídající přesně Vašim potřebám.
Česky

Umíme to stylově

Společnost Saint-Gobain PAM přichází s nabídkou přizpůsobivého řešení Color by PAM, které je esteticky příjemným a současně trvanlivým

Galerie obrázků

Umíme to bezpečně

Kruhové silniční poklopy jsou vybaveny konstrukčním prvkem, který automaticky zajistí víko v rámu v 90° při jeho uzavření. Tato bezpečnostní aretace zabrání nechtěnému uzavření víka. 

Pokud je montéř již mimo oblast šachty, z vnější strany lehce nadzvedne víko v kloubu a může poklop uzavřít. Uzavření poklopu není neočekávané a je plně pod kontrolou montéra. 

Galerie obrázků

Umíme to uzamknout

V případě nutnosti ochránit poklopy proti neoprávněnému otevření je možné vybavit víka poklopů systémem uzamčení. Toto lze provést i dodatečně na již uložených poklopech. Jednotlivé druhy zámků naleznete např. v našem katalogu Poklopy a mříže. 

Poklop REXESS je např. kromě zámku vybaven nadstandardním systémem zabezpečení: pružnou západkou odlitou společně s víkem poklopu (která zároveň fixuje víko na tlumící vložce v rámu) a dodatečně instalovanou bezpečnostní západkou "anti theft" (proti vyjmutí víka z rámu). 

Galerie obrázků

Umíme to uložit

Install Plus je souprava pomocných nylonových šroubů pro snadnou instalaci a výškové urovnání poklopů a mříží při uložení pomocí zálivkových betonů. Systém Install Plus zajišťuje dostatečnou vrstvu podkladního betonu (maltové směsi) a doporučenou výšku zálivky nad L rámem. Zároveň umožnuje při instalaci upravit sklon poklopu. Více informací naleznete zde

Galerie obrázků

Umíme to utěsnit

Šachtové poklopy s velkým důrazem na těsnost. Poklopy jsou navrženy pro oblasti se zvýšeným rizikem zatížení vlivem zvýšené hladiny vody, záplavy nebo obdobný typ událostí. Tyto poklopy zaručují vysoký výkon z hlediska těsnosti a odolávají tlakových rázům uvnitř sítě až do 1 baru. 

Galerie obrázků

Proč je výhodné vybrat si naše poklopy?

Poklopy a mříže z tvárné litiny představují ideální řešení pro vaše komunikace. Nabízíme vám řešení vhodná do každého povrchu a zatížení. 

 

POKLOPY A MŘÍŽE

Poklopy a mříže tvoří důležité rozhraní mezi vozovkou a podzemní sítí.
Galerie obrázků
Související dokumenty

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Poklopy a mříže