PAMREX mříž

Poklopy a mříže

PAMREX 600 mříž, D400

Kruhová mříž PAMREX D400 je verzí šachtového poklopu PAMREX 600 s víkem ve formě vtokové mříže

Zcela zaměnitelné víko mříže PAMREX s víky šachtového poklopu PAMREX 600. Pamrex mříž je vhodná i pro použití pro velmi intenzivní zatížení od dopravy. Tichý provoz zajišťuje vyměnitelný elastomerový tlumicí kroužek. PAMREX mříž odvádí dešťovou vodu přicházející z jakéhokoliv směru a současně může sloužit jako přístup nebo ventilaci potrubí sítě. Mříž zachovává vlastnosti poklopu PAMREX jako jsou kloubové spojení víka s rámem s možností uzamčení proti neoprávněné manipulaci. Bezpečný a ergonomický provoz. Mříž PAMREX je dostupná i v přovedení s kruhovým nebo čtvercovým rámem.
 
Dostupné produkty
  • Mříž PAMREX 600 safety, kruhový rám
  • Mříž PAMREX 600  safety­, čtvercový rám
Související dokumenty
Galerie obrázků
  • Mříž PAMREX ® 600 safety, kruhový rám, D400
  • Mříž PAMREX ® 600 safety, kruhový rám, D400
Naše řešení

Mříže a vpusti B125 až F900

Efektivní, spolehlivé a trvalé systémy vtokových mříží, kanálkových mříží a obrubníkových vpustí

Sběr a odvod dešťových vod se stává hlavním zájmem místních úřadů a obecních provozovatelů kanalizačních sítí. Rozšiřování a rozvoj nepropustných povrchů značně zvyšuje objem odváděné povrchové vody. Provozní podmínky kanalizačního systému proto řídí požadavky na systémy pro odvod dešťové vody a změny v potřebách spotřebitelů, které mohou zahrnovat možnost zachytávání nečistot nebo zajištění přístupnosti sítě pro účely údržby.
Společnost Saint-Gobain PAM nabízí efektivní, spolehlivá a trvanlivá řešení vpustí a vtoků nejen obrubníkových, ale také pro sběr vody z přicházející z více směrů nebo podélné / příčné kanálkové rošty.
více informací

Viz také

Poklopy a mříže tvoří důležité rozhraní mezi vozovkou a podzemní sítí.