LUG

Armatury a tvarovky
Průmyslové aplikace

Přizpůsobivé klapky řady LUG pro všechny typy kapalin a nároky na připojení.

Motýlový centrický mezipřírubový uzávěr LUG je určený pro nadzemní instalaci, aby se snížilo přetížení. Uzávěry řady  LUG z tvárné litiny  jsou připojeny k přírubám pomocí šroubů se závity (bez matic). Šrouby jsou umístěné na obou stranách uzávěru. Toto provedení umožňuje odstranění jedné části potrubí (před nebo za uzávěrem), zatímco druhá část potrubí bude pod tlakem. Nabízí jednoduché řešení pro sestavy, kde je nutná dočasná izolace potrubí; výstupy čerpadel, nádrže, lodní trupy, atd. Uzávěr LUG lze dodat v konfiguraci pro všechny typy kapalin a napojení. Tento centrický uzávěr LUG je vhodný především k demontáži potrubí z jedné strany instalace, přičemž druhá strana za uzávěrem  je pod tlakem a v plném provozním režimu.

Dostupné varianty

  • LUG manuálně ovládaný uzávěr DN 40­-1200 mm PFA 16 barr

  • LUG motoricky ovládany  prostřednictvím 3-fázového el. pohonu AUMA DN 40-­1000 mm
Související dokumenty
Galerie obrázků
Naše řešení

Uzavírací armatury pro vodovody

Uzavírací armatury pro přerušení toku vody

Společnost Saint-Gobain PAM nabízí variatní technická řešení pro splnění různých požadavků zákazníků na armatury určené pro přerušení toku vody dle ČSN EN 7074-2.  Základními typy uzavíracích armatur jsou šoupata a klapky. Uzávěry nabízíme v rozsahu DN 40 až 2000 mm a provozní tlaky  10 - 40 bar.

Všechny naše uzavírací armatury jsou přísně testovány v našem výzkumném centru a jsou v souladu s mezinárodními standardy v celém jejich rozsahu použití.

 

více informací