IZIFIT

Voda

Řada IZIFIT

Tvarovky z tvárné litiny pro tlakové potrubí z plastů DN/OD 63 - 225 mm

Řada IZIFIT zahrnuje široký sortiment tvarovek z tvárné litiny BLUTOP s použitím speciálního spoje IZIFIT / IZIFIT Vi určeného pro napojení všech typů plastových potrubí běžně používaných při distribuci pitné vody.

Základní myšlenkou při vývoji této řady bylo nabídnout jeden druh tvarovky s jedním druhem kroužku pro všechny typy tlakových potrubí z PE (PE 80, PE 100, PE-RC) nebo z PVC (PVC-U, PVC-O). Systém IZIFIT lze ovšem použít i pro spojení potrubí z odlišných materiálů - např. potrubí BLUTOP z tvárné litiny s plastovým potrubím (PE). 

Univerzální systém tvarovek BLUTOP zahrnuje kolena, odbočky, hrdlové tvarovky s přírubou, přírubové tvarovky s hladkým koncem, redukce, zaslepovací příruby, částečně přesuvné spojky a jištěné spojky pro spojení potrubí z plastů. 

IZIFIT = snadné a bezpčené napojení plastových trubek

Rychlý

 •  tvarovky + těsnicí či zámkový kroužekjsou připravené ihned k pokládce
 • rychlá montáž za každého počasí
 • zrychlení výstavby celého díla

Jednoduchý

 • tvarovky jsou vybaveny úchytem pro bezpečnou manipulaci a usazení páčidla
 • snadná ruční montáž s pomocí páčidla
 • zaručená těsnost spoje ihned po montáži
 • úhlová výchylka ve spoji až 6°

Univerzální

 •  široký sortiment tvarovek pro všechny typy plastových trubek z PE a PVC
 • možnosti uzamčení tvarovek - zámkový spoj IZIFIT Vi, nebo vybavit pouze těsnicím spojem IZIFIT
 • optimalizace skladových zásob

 

Galerie obrázků
 • IZIFIT tvarovka pro PVC PE, PVC-U, PVC-O a BLUTOP trubky
 • IZIFIT tvarovka pro PVC PE, PVC-U, PVC-O a BLUTOP trubky
Naše řešení

Pitná voda

Potrubní řešení z tvárné litiny pro kompletní cyklus dopravy vody

Společnost Saint-Gobain PAM dodává potrubí z tvárné litiny po celém světě a zajišťuje dopravu vody ze zdroje na úpravy a dále na místa konečné spotřeby. Naše řešení jsou vhodná pro všechny typy vod a pokrývají celý cyklus přepravy vody, od gravitačního zásobování, filtrace povrchových a podzemních vod, odsolování mořské vody až po zpracování a skladování a následnou distribuci spotřebitelům a průmyslovým objektům.

Investice do renovace vodovodních systémů mají pozvolna klesající tendenci, a proto roste poptávka po potrubí s dlouhou životností. Naše trubky, armatury, tvarovky i příslušenství z tvárné litiny se vyznačují dlouhou životností a rovněž si získaly i prvotřídní pověst jak pro svoji těsnost, tak i pro tlakovou odolnost.

Snažíme se o zachování kvality a množství vody jako cenného zdroje a zajišťujeme její distribuci ve všech situacích, i tam, kde mohou nastat problémy spojené s mechanickým namáháním, nárůstem tlaku či omezeními životního prostředí případně čímkoli jiným. 

Pro samotné zásobování vodou máme k dispozici přes 10 000 kusů trubek, armatur a spojů, abychom zvládli všechny možné situace a vyloučili všechna rizika spojená s jejich přepravou, manipulací, instalací a provozem.

více informací

Viz také

Řešení pro potrubní systémy určené pro dopravu, úpravu a rozvod pitné vody.
Spoj IZIFIT a IZIFIT Vi pro tvarovky BLUTOP/TOPAZ je určen pro montáž standardizovaných plastových trubek do hrdel trubek a tvarovek BLUTOP.