INTEGRAL PH1

Kanalizace
Průmyslové aplikace

Řada INTEGRAL PH1

Pro dopravu velmi agresivních odpadních vod.

Potrubní systém INTEGRAL PH1 z tvárné litiny je speciálně navržen pro gravitační průtok a výtlačné kanalizační systémy. Skládá se z trubek o délce šesti, sedmi nebo osmi metrů, o průměru 150 až 2000 mm, spolu s tvarovkami, příslušenstvím, a to s těsnicímí spoji nebo s možností využití jištěných zámkových spojů.

Výhody

  • Velká odolnost potrubí z tvárné litiny chemikáliím, obrusu a vysokým teplotám: díky vnitřnímu vyložení z polyuretanu (PUR)
  • Dokonalá přizpůsobená vnější povrchová ochrana vnějším podmínkám:  BioZinalium žárově nanášenou slitinou zinku a hliníku s příměsí mědi v kombinaci s mikroporézní akrylátovou krycí vrstvou AQUACOAT

Stabilita: automaticky násuvné spoje s nitrilovými těsnicími kroužky umožňují úhlovou výchylku ve spoji, díky čemuž se potrubí nenásilně přizpůsobí pohybům půdy, náhodným tlakům a nárazům a současně spoj chrání proti pronikání kořenů.

Kanalizační  potrubní systém INTEGRAL PH1 z tvárné litiny DN 150 - DN 2000 mm zahrnuje trubky s vnitřním vyložením z polyuretanu (PUR) dle ČSN EN 15655-1. Systém je doplněn tvarovkami a armaturami s ekvivalentním povlakem z epoxidové pryskyřice dle ČSN EN 14901-1. Takto vybavený ucelený systém je připraven pro dopravu kyselých i alkalických odpadních vod.

Systém je testován na trvalý styk s vodou o teplotě 45°C a občasně může být vystaven teplotám 95°C.

Vnitřní povlak z polyuretanu je charakteristický nejen svou chemickou odolností, ale také vysokou odolností proti otěru, čímž se zvyšuje všestrannost potrubí, např. pro přepravu kalů.

Potrubí pro agresivní odpadní vody
Caption: 
Trubka INTEGRAL PH1 kalibrovaná

Dostupné Produkty

  • Vnější ochrana INTEGRAL PH1 ISOPAM: řešení pro ochranu před mrazem a teplotou pro nadzemní potrubí s vnějším povlakem ISOPAM  z polyuretanové pěny a ochranným pláštěm

Další možné kombinace vnějších a vnitřních povrchových ochran konzultujte.

Související dokumenty
Galerie obrázků
  • Pokládka potrubí INTEGRAL PH1
  • Systém INTEGRAL PH 1 pro agresivní odpadní vody
  • Pokládka potrubí INTEGRAL PH1
  • Systém INTEGRAL PH 1 pro agresivní odpadní vody
Naše řešení

Agresivní odpadní voda

Řešení přizpůsobená kanalizacím

Výrobní procesy v průmyslových závodech mohou produkovat vysoce kyselé nebo silně zásadité odpadní vody. Kanalizační systém INTEGRAL pH 1 (DN 150-2000 mm) a systém TOPAZ (DN/OD 75-160 mm) jsou systémy speciálně navržené pro vypouštění těchto průmyslových odpadních vod.
více informací

Viz také

Řešení potrubních systémů pro průmyslové aplikace s ověřenými vlastnostmi.
Trubky a tvarovky a příslušenství pro kanalizační systémy.