VIATOP M

Search product

INTEGRAL

Kanalizace
Průmyslové aplikace
Speciální aplikace

Řada INTEGRAL

Pro gravitační i výtlačné kanalizační systémy

Potrubní systém INTEGRAL z tvárné litiny je speciálně navržen pro gravitační i výtlačné kanalizační systémy. Zahrnuje trubky délky šesti, sedmi nebo osmi metrů pokrývající průměry od DN 80 do DN 2000 m, tvarovky a příslušenství s těsnicími spoji nebo s možností využití jištěných zámkových spojů


Výhody

 • Silná odolnost trubek z tvárné litiny k chemikáliím, obrusu a vysokým teplotám díky použití charakteristického vnitřního vyložení z hlinitanového cementu. 
 • Nepórovitý a nepropustný: díky vnější ochranné vrstvě z žárového pokovení zinku či slitiny zinku a hliníku spolu s červenohnědou vrstvou epoxidu.
 • Stabilita: automaticky násuvné spoje s nitrilovými těsnicími kroužky umožňují úhlovou výchylku ve spoji, díky čemuž se potrubí nenásilně přizpůsobí pohybům půdy, náhodným tlakům a nárazům a současně spoj chrání proti pronikání kořenů.
 • Zámkový spoj: tvořený těsnicím pryžovým kroužkem s kovovými zakusovacími segmenty zachycuje axiální síly a eliminuje potřebu betonových bloků a tím snižuje náklady na montáž u tlakových systémů. 
 • Flexibilita: řada INTEGRAL je vhodná pro všechny typy prostředí a odpadní vody, zvláště pokud je používána spolu s dalšími ochrannými řešeními nabízených společností Saint-Gobain PAM.
   

Dostupné produkty

 • INTEGRAL pH1: trubka určená k přepravě vysoce agresivních odpadních vod, vnitřní vyložení polyuretanem. 
 • INTEGRAL TT-PUX: trubka určená pro extrémní případy korozivity okolního prostředí, vyžadující speciální vnější ochranu polyuretanem a vnitřní vyložení hlinitanovým cementem. 
 • INTEGRAL TT-PE: trubka určená pro extrémní případy vysoké korozivity okolního prostředí, vyžadující speciální vnější ochranu Zn 200 g/m2 + extrudovaný polyetylen a vnitřní vyložení hlinitanovým cementem.
 • INTEGRAL (ISOPAM): trubka určená k ochraně přepravovaných odpadních vod před promrzáním (most, nízké krytí) s vnější ochranou z polyuretanové pěny + ochranné polyetylénové trubky a vnitřním vyložením z hlinitanového cementu. 
Trubka INTEGRAL
Caption: 
Trubka INTEGRAL

e-Katalog - INTEGRAL

PŘEHLED KANALIZAČNÍCH SYSTÉMŮ

See also

Řešení přizpůsobená kanalizacím