Search product

BLUTOP

Voda

Řada BLUTOP

Kombinace vědeckých inovací specifických pro systémy rozvodu vody z tvárné litiny

 

Systém BLUTOP z tvárné litiny byl navržen tak, aby usnadnil rozšíření nebo obnovu stávajících sítí a jeho sortiment trubek a tvarovek je kompatibilní se stávajícími plastovými rozvody zabudovanými v zemi (PE a PVC), s přípojkovým materiálem i dalším příslušenstvím. 

Díky tomu, že značně usnadňuje pokládku potrubí, se ideálně hodí pro rozvody pitné vody v městských, příměstských i venkovských oblastech. 

U trubek a tvarovek z tvárné litiny řady BLUTOP, které jsou dostupné v průměrech od 75 do 160 mm, se očekává životnost více než 100 let, které je dosaženo vysokou mechanickou odolností, ochranou proti vlivům okolního prostředí a proti účinkům agresivních vod a rovněž k ní přispívá i flexibilita spojů. 

BLUTOP pipeline
Caption: 
BLUTOP

Výhody
 

Inovace: systém BLUTOP je vyráběn v Evropě a těží z nejnovějších technických poznatků společnosti Saint-Gobain PAM, díky čemuž jsou trubky lehčí a může s nimi být ručně manipulováno, lze je snadno dopravit i do obtížně přístupných míst, montáž provést jen s pomocí páky a je možná i ve stísněných prostorech či kolektorech.
 

Úspora času a nákladů: snížení počtu tvarovek díky výjimečné úhlové výchylce až 6° přináší úsporu nákladů na materiál, snadné čištění hrdla, osazení těsnícího kroužku,slabší stěna trubek a snadné provedení navrtávky zase vede k úspoře času.

 

Prodloužená doba životnosti: systém BLUTOP představuje odolná řešení díky novým povrchovým ochranám - vnitřní povlak DUCTANkterý je inertní při styku s pitnou vodou a BioZinalium, vnější povrchová ochrana trubek, která je tvořena vrstvou žárově nanášené slitiny Zn/Al (Cu) o hmotnosti 400 g/m2, která je opatřena ochranným nátěrem akrylové modré barvy AQUACOAT.

 

Kvalita pitné vody: všechny materiály použité pro systém BLUTOP jsou v souladu s evropskými i českými požadavky pro styk s pitnou vodou.

 

DN : 75 až 160 - PFA : 16 až 25 bar
Úhlová výchylka : 6°

E-katalog BLUTOP

Blutop

Images

BLUTOP malé průměry - Saint-Gobain PAM
Potrubí BLUTOP
BLUTOP malé průměry - Saint-Gobain PAM
BLUTOP
BLUTOP - montáž potrubí s hrdly
BLUTOP - montáž potrubí s hrdly
Potrubí BLUTOP - vnitřní ochranná vrstva
Potrubí BLUTOP - vnitřní ochranná vrstva
Potrubí BLUTOP - vnější povrchová ochrana
Potrubí BLUTOP - vnější povrchová ochrana
Blutop - popisek trubky
BLUTOP - popisek trubky

Videos

Video BLUTOP : Jak instalovat spoje a montovat trubky | Saint-Gobain PAM
1 / 1

See also

Potrubní řešení z tvárné litiny pro kompletní cyklus dopravy vody
Referenční potrubní systém z tvárné litiny pro distribuční sítě vody